Нівелір DSZS-B32 штатив рейка

Нівелір DSZS-B32 штатив рейка
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M0916825
 
 

Опис Нівелір DSZS-B32 штатив рейка

Універсальний автоматичний оптичний нівелір DSZ відноситься до класу точних нівелірів і підходить для виконання робіт щодо нівелювання III і IV класів, а також для вирішення найрізноманітніших будівельних, оздоблювальних, маркшейдерських і інженерно-геодезичних задач.

Оптичний нівелір оснащений компенсатором з магнітним демпфером. Компенсатор призначений для автоматичної підтримки осі приладу в горизонтальному стані, що забезпечує його працездатність.

Застосування компенсатора з магнітним демпфером істотно підвищує надійність одержуваних результатів вимірювань, економить час виконання робіт і полегшує працю працівника. Компенсатор має V-подібну конструкцію підвісної типу. Ретельно продумана конструкція системи кріплення компенсатора істотно збільшує надійність нівеліра при значних навантаженнях. Зорова труба оптичного нівеліра L DSZ має пряме зображення і 32-тикратному збільшення, а закритий горизонтальний лімб дозволяє виробляти трасування напрямків.

Спеціально передбачене дзеркало допомагає контролювати стан круглого рівня.

Середня квадратична похибка вимірювання перевищень нівеліром не перевищує значення 1,5 міліметра на 1 кілометр подвійного ходу.

Невелика відстань візування - до 0,5 м - дозволяє використовувати його під час виконання робіт всередині приміщень.

Високий ступінь пило - і вологозахисту дозволяє використовувати нівелір при найнесприятливіших погодних умовах, а широкий діапазон робочих температур - від -20 ° С до + 50 ° С - дозволяє працювати в нашому суворому кліматі.

Оптичні нівеліри із серії DSZ- знаходять широке застосування на вітчизняних будмайданчиках, при виробництві різних топографо-геодезичних робіт, і володіють чудовим поєднанням параметрів ціна-якість. Всі геодезичні інструменти відповідають жорстким вимогам ГОСТУ для оптичних нівелірів всіх груп.

З цим товаром також купують

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create